Realizacje indywidualne

APARTHOTEL GIEWONT | ZAKOPANE

Kompleksowa obsługa – Fototapety / Obrazy / Naklejki 

W niedawno powstałym aparthotelu “Giewont” w Zakopanem, w większości apartamentów znajduje się wyprodukowana przez nas fototapeta. Ponadto w piękny górski krajobraz zostały przez nas ubrane nawet ściany na basenie we wspomnianym obiekcie. W innych pokojach wnętrza wypełniają obrazy oprawione w eleganckie ramy, obrazy podświetlane czy też fototapeta w formie naklejki na szafie.

KRZEMIONKI 24 RESIDENCE

Kompleksowa obsługa – Fototapety / Obrazy / Tabliczki

Nasze produkty zdobią również obiekty w Krakowie – jak np. Krzemionki 24 Residence. Piękna panorama w odcieniach szarości nadaje pomieszczeniu niepowtarzalności i unikatowego charakteru. Zrealizowane zostały tam również obiekty, więcej zdjęć dostępnych jest w galerii oraz na naszej stronie na Facebooku.

NADLEŚNICTWO GORLICE

Kompleksowa obsługa – Fototapety / Obrazy / Oznaczenia / Logotypy

Nowy budynek Gorlickiego Nadleśnictwa nie tylko nabrał nowoczesnego wyglądu, zarówno z zewnątrz jak i w pomieszczeniach, ale dzięki naszym fototapetom oraz innym dodatkom wnętrza mają niepowtarzalny styl, elementy ze sklejki oraz dębowego forniru dopełniają całość i idealnie komponują się z klimatem “leśnych” wnętrz.

APARTAMENTY KRAKÓW

Połączenie fototapety oraz marmurino

Łącząc dwa standardowe produkty możemy uzyskać unikalny i powalający efekt. Fotototapeta połączona z tynkiem dekoracyjnym zaskakuje wyglądem i pozwala wyrazić unikatowość wybranego wnętrza, niezależnie czy jest to prywatny apartament czy biuro wielkiej korporacji.

NADLEŚNICTWO BRZESKO

W trakcie realizacji…