Realizacje indywidualne

APARTHOTEL GIEWONT | ZAKOPANE

Kompleksowa obsługa – Fototapety / Obrazy / Naklejki 

W niedawno powstałym aparthotelu „Giewont” w Zakopanem, w większości apartamentów znajduje się wyprodukowana przez nas fototapeta. Ponadto w piękny górski krajobraz zostały przez nas ubrane nawet ściany na basenie we wspomnianym obiekcie. W innych pokojach wnętrza wypełniają obrazy oprawione w eleganckie ramy, obrazy podświetlane czy też fototapeta w formie naklejki na szafie.

KRZEMIONKI 24 RESIDENCE

Kompleksowa obsługa – Fototapety / Obrazy / Tabliczki

Nasze produkty zdobią również obiekty w Krakowie – jak np. Krzemionki 24 Residence. Piękna panorama w odcieniach szarości nadaje pomieszczeniu niepowtarzalności i unikatowego charakteru. Zrealizowane zostały tam również obiekty, więcej zdjęć dostępnych jest w galerii oraz na naszej stronie na Facebooku.

NADLEŚNICTWO GORLICE

Kompleksowa obsługa – Fototapety / Obrazy / Oznaczenia / Logotypy

Nowy budynek Gorlickiego Nadleśnictwa nie tylko nabrał nowoczesnego wyglądu, zarówno z zewnątrz jak i w pomieszczeniach, ale dzięki naszym fototapetom oraz innym dodatkom wnętrza mają niepowtarzalny styl, elementy ze sklejki oraz dębowego forniru dopełniają całość i idealnie komponują się z klimatem „leśnych” wnętrz.

APARTAMENTY KRAKÓW

Połączenie fototapety oraz marmurino

Łącząc dwa standardowe produkty możemy uzyskać unikalny i powalający efekt. Fotototapeta połączona z tynkiem dekoracyjnym zaskakuje wyglądem i pozwala wyrazić unikatowość wybranego wnętrza, niezależnie czy jest to prywatny apartament czy biuro wielkiej korporacji.

NADLEŚNICTWO BRZESKO

Dekoracje z drewna i fototapety

Niestandardowe frezowane panele z litego drewna, sklejki zestawione z fototapetami oraz innymi elementami dekoracyjnymi sprawdziły się doskonale jako dopełnienie wnętrz w Nadleśnictwie w Brzesku…

Schachermayer

Fototapety, oznaczenia, dekoracje

Fototapety stanowią również bardzo dobre rozwiązanie gdy trzeba ożywić zwykłą biurową przestrzeń, poza nimi zastosowane tutaj zostały również specjalnie zaprojektowane oznaczenia kierunkowe oraz niestandardowe dekoracje ścienne.

FARNELL

Fototapety, dekoracje ścienne z PCV, oznaczenia

Kolejna przestrzeń biurowa, tym razem w mocno zarysowanych kolorach zieleni – fototapety oraz proste jednak dużych rozmiarów dekoracje ścienne takie jak mapa świata, bardzo dobrze wpisują się w środowisko open space.

 

BAŁKAN BAR

Dekoracja ze stali, fototapety

Realizacja w Krakowskim barze – malowane dekoracje lady ze stali w połączeniu z fototapetami oraz pozostałymi elementami tworzą spójność całość i dodają miejscu odpowiedniego klimatu.

Hotel HILTON Balice

Fototapety, oznaczenia, obrazy

Głównym naszym atutem jest kompleksowa obsługa – nasze fototapety, tabliczki, elementy dekoracji oraz obrazy znajdują się m.in w takich obiektach HoReCa jak Hotel Hilton w Krakowskich Balicach.

Hotel The Bridge Suites Kraków

Litery świetlne, oznaczenia kierunkowe, sufit lustrzany

Nasz zespół wykonał w Hotelu The Bridge elementy reklamy zewnętrznej jak i oznaczenia wewnątrz takie jak logo z betonu czy numery w formie tabliczek z rdzą. Ponadto w restauracji hotelowej wykonany został lustrzany sufit.

 

Hotel AC by Mariott Kraków

Fototapety, oznaczenia, litery świetlne, pylon, kasetony

Realizacja w nowo powstałym Hotelu AC by Mariott w Krakowie – wykonane zostały tabliczki oznaczeniowe, plany ewakuacyjne, pylon, kasetony oraz fototapety na zamówienie.

Bankowiec Zakopane

Fototapety, obrazy, ażury ze stali

Obrazy, fototapety oraz zrealizowane na specjalne zamówienie ażury ze stali malowanej proszkowo. Dodatkowo wykonane zostały okleiny na szyby z folii imitującej mrożone szkło.